Architektúra je oblasť, v ktorej sa zreteľne vyjavujú základné dilemy doby, a preto provokuje k otázkam siahajúcim k sebareflexii človeka a jeho dnešného údeľu. Petr Kratochvíl, historik architektúry

Potešíme sa Vášmu záujmu o naše služby. Využite dole uvedené kontaktné údaje.
V prípade využitia telefonickej komunikácie, kontaktujte nás výlučne v pracovných dňoch a hodinách (Po - Pia 8.00 - 17.30). 

Prosíme o pochopenie s emailovou odpoveďou, nie vždy vieme reagovať v ten istý deň nakoľko niektoré dni potrebujeme kľud a nerušené podmienky k svojej práci. Odpovedáme na všetky emaili, len odpoveď môže prísť po niekoľkých dňoch od Vášho kontaktovania. Ďakujeme za pochopenie.

KONZULTÁCIA A PORADENSTVO
Ak máte nejaké otázky prípadne nejasnosti pred začiatkom prác ohľadom procesu projektovania, schvaľovania projektu, platnej legislatívy, alebo čohokoľvek iného k zámeru pokojne sa ohláste, radi pomôžeme a poradíme. 

PROJEKT
V prípade Vášho vážneho záujmu o spracovanie projektu, pošlite v prvom kroku email so stručným popisom zámeru, priloženými fotkami k predmetnému pozemku/stavbe a uvedte lokalitu.
Následne si po preštudovaní podkladov podľa potreby dohodneme osobné stretnutie + obhliadku miesta resp. stavby, ktoré je k spracovaniu cenovej ponuky nevyhnutné.

  • Košikárska 1433/16 
    915 01 Nové Mesto nad Váhom 
    SR
  • +421 908 074 667
  • www.drelarch.com